کنترلر مرکزی لایت خانه هوشمند فیبارو

کنترلر مرکزی لایت فیبارو (HCL) یک کنترلر خانه هوشمند Z-Wave  کامل است. اجازه ندهید که اندازه کوچک آن شما را فریب دهد – کنترلر مرکزی لایت تمام چیزی هست که شما برای کنترل خانه خود نیاز دارید- توسط آن با سنسورها ارتباط برقرار می کنید، چراغ ها را روشن کنید، سیستم سرمایش-گرمایش را کنترل کنید و حتی زمانیکه تهدیدی از قبیل آتش سوزی، سیل و یا ورود دزد به خانه تشخیص دهد به شما هشدار می دهد.

HCL_top

کوچک، کارآمد و قدرتمند

فیبارو کوچک است – اندازه آن فقط  33*90*90 میلیمتر می باشد

HCL از یک پردازنده جدید ارم Cortex-A8 برای ارائه عملکرد با سرعت بالا و مصرف کم انرژی استفاده می کند. HCL کوچکترین کنترلر زی ویو می باشد که توانایی مدیریت هرشبکه زی ویو تا 230 وسیله را دارد.

HCL_tiny

مرکز فرماندهی خود را بسازید

ساختمان بر مبنای سیستم  Fibaro مرکز فرماندهی جدید شما از سیستم می باشد.

برنامه کاربردی را می توان به صورت دلخواه شخصی سازی کرد، بنابراین شما دقیقا آنچه نیاز دارید را می بینید. شما می توانید جداول، آیکون ها و نام ها را به نحوی ایجاد و اصلاح کنید که همیشه آن دسته از توابع مهم را در اختیار خود داشته باشید. برنامه کاربردی دوستانه و انعطاف پذیری Fibaro، عملکرد سیستم عامل هوشمند شما را آسان و ساده می کند.

HCL_set_up

کنترل بیشتر بر مولتی مدیا

کنترلر جدید لایت فیبارو یکپارچه سازی بیشتری بین مولتی مدیا خانه با سیستم خانه هوشمند زی ویو ارائه می دهد تلویزیون خود،سینمای خانگی و تجهیزات دیگر را بوسیله برنامه کاربردی فیبارو مدیریت کنید. با استفاده از Fibaro، شما ریموت کنترلی به جز تلفن هوشمند و تبلت خود نیاز ندارید. همه این دستگاه ها می توانند تنظیم شوند تا به صورت خودکار کار کنند – به عنوان مثال، زمانیکه وارد خانه می شوید تلویزیون به اخبار ساعت 6 سوئیچ می کند.

HCL_Control

مدیریت مصرف انرژی

با تشکر از عملکرد مدیریت انرژی داخلی آن، با استفاده از کنترلر مرکزی لایت  فیبارو شما می توانید مصرف انرژی فعلی و تاریخچه مصرف انرژی را در حالی که قادر به یافتن وسیله های پر مصرف می باشید مشاهده کنید. آمار دقیق به عنوان نمودار ارائه می شود که به شما کمک شود تا با بررسی و مقایسه اعداد، قبض های پیش رو را تخمین بزنید.

Fibaro_HCL_Power_management

دمای مناسب

با استفاده از کنترلر مرکزی لایت فیبارو در حالی که هنوز در دفتر هستید می توانید خانه هوشمند خود را گرم کنید و دمای مورد علاقه خود را تنظیم نمایید. شما به راحتی می توانید پنل آب و هوا را برنامه ریزی کنید و خانه خود را به دمای مناسب برای هر روز هفته و ساعات روز تنظیم نمایید. دما را به درجه حرارتی تنظیم کنید که به راحتی از رختخواب بیرون آیید. برای شب ها، دما را به درجه حرارتی تنظیم کنید که در آن به خوبی بخوابید و در آرامش بیدار شوید. پنل آب و هوا به شما راحتی می دهد که تجربه نکرده اید.

Fibaro_HCL_Temperature

محلی سازی جغرافیایی

خانه هوشمند شما به لطف محلی سازی جغرافیایی همیشه می داند که شما و اعضای خانواده شما کجا هستید. هنگامی که خانه را ترک می کنید، سیستم خانه هوشمند وسیله های غیر ضروری را خاموش می کند، سیستم امنیتی را فعال می کند و حضور شما را در خانه شبیه سازی می کند برای تضعیف کردن دزدها جهت ورود به خانه. در حالی که سیستم مسیر بازگشت شما به خانه را محاسبه می کند، درجه حرارت را تنظیم کرده و سناریوهای از پیش برنامه ریزی شده را به اجرا در می اورد.

HCL_Geolocation